Czym są Szumisie i dla kogo sąprzeznaczone?

Usypianie maluszka dla wielu rodziców jest sporym wyzwaniem, nie dziwi więc że poszukują najlepszych sposobów na to, aby ich dziecko bez problemu usnęło i cieszyło się spokojnym wypoczynkiem. Obecnie jest bardzo wiele akcesoriów, które wskazywane są jako pomocne przy zasypianiu, jednak warto zwrócić uwagę na to, co dają Szumisie i ich stosowanie.

Jak działają Szumisie?

Szumiące misie to misie, które zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dzieciom odpowiedniej jakości snu i pokonaniu problemów z zasypianiem. Cała tajemnica ich działania znajduje się w ich wnętrzu. Odpowiednio skonstruowany mechanizm po włączeniu wydziela szum, który pomaga dzieciom zasnąć. Jest to związane z okresem ciąży, dzieci bowiem w brzuchu mamy słyszą szum, dlatego ten wydzielany przez Szumisie działa na nie kojąco, przypominając im ten czas i poczucie bezpieczeństwa. Wybranie odpowiedniego modelu misia pomoże dziecku w każdym wieku uzyskać spokojny i nieprzerwany sen.

Rodzaje misi Szumisi

Miś Szumiś dla najmłodszych emituje odpowiednio dobrane szumy, jednak modele dla starszych dzieci nieco się różnią. Miś Szumiś z szumami to produkty przeznaczone dla dzieci od chwili narodzin. Emitują różne rodzaje szumów, na przykład szum fal morskich czy ten przypominający szum wód płodowych. Dzięki temu rodzice mogą znaleźć idealny szum dla swojego dziecka. Dodatkowym atutem ich jest to, iż dostępne są również w wersji z wbudowanym czujnikiem snu czy możliwością sterowania misiem przy pomocy aplikacji.

Misie z kołysankami to propozycja idealna dla nieco starszych niemowlaków. Miś Szumiś emituje nie tylko szumy, ale również nuci lub śpiewa kołysanki. W każdej wersji szumiące misie mają 8 utworów, co ułatwia wybranie odpowiedniej kołysanki dla dziecka. Ponadto rodzice mogą również nagrać własny utwór, dzięki czemu miś będzie jeszcze lepszym przyjacielem maluszka.

Wraz z upływem czasu potrzeby dzieci się zmieniają, jednak zazwyczaj nie chcą one rozstawać się z ulubionym misiem. Szumiące misie przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej dwóch lat to misie z bajkami. Opowiadają one dzieciom ciekawe bajeczki, co znacząco ułatwia zasypianie. Oczywiście w każdej chwili można dzieciom włączyć znane z wcześniejszych okresów życia szumy.

Swoistą nowością są szumy dla dorosłych. Oparte na zasadzie działania Szumisia niewielkie urządzenie pomaga dorosłym usnąć bez problemów i bez konieczności stosowania leków. Niewielkie wymiary pozwalają zabrać je wszędzie ze sobą i cieszyć się ukojeniem, wybierając jeden z 8 zestawów szumów.

Misie Szumisie w zestawach

Szumisie dla dzieci można kupić w ciekawych zestawach, które doskonale nadają się na prezent. Każdy zestaw zawiera Misia Szumisia i odpowiednio dobrane do niego dodatki, jak na przykład poduszkę czy kocyk. Wybór odpowiedniego zestawu zależy wyłącznie od osoby która chce wręczyć prezent dziecku. Szumisie mogą być personalizowane poprzez umieszczenie na ubranku misia imienia dziecka. Dzięki temu z pewnością stanowi znacznie bardziej indywidualny prezent.